April 11, 2025ដឹងមូលហេតុហើយ! វីដេអូគ្រោះថ្នា.ក់ចរាចរណ៍ គូស្នេហ៍ជិះម៉ូតូបុ.កជណ្តើរផ្ទះដ៏សា.ហា.វ កំពុងល្បីនៅលើអ៊ីនធើរណែត គឺដោយសារ…
April 11, 2025ចម្លែកមែន! បុរសម្នាក់ មិនដឹងថាខ្មោចនាំឬយ៉ាងណា? ភ្ញាក់ពីដេកស្រាប់តែប្រទះឃើញនៅលើចុងស្ទួចបែបនេះ
April 9, 2025ព័ត៌មានថ្មីៗ
Pen Srey Neat - February 21, 20260 ព័ត៌មានជាតិរដ្ឋាករទឹកស្វយ័តក្រុងភ្នំពេញពង្រីកបណ្តាញទឹកស្អាតបន្ថែមចំនួន ៣៩៩គីឡូម៉ែត្រ និងបង្កើនសេវាគ្របដណ្តប់ដល់ ៩២% ក្នុងឆ្នាំ២០២៥
Pen Srey Neat - February 21, 20260 នយោបាយសហរដ្ឋអាមេរិក វាយតម្លៃខ្ពស់ចំពោះទំនាក់ទំនង ដែលកំពុងរីកចម្រើនជាមួយកម្ពុជា ក្នុងភាពជាដៃគូទ្វេភាគី
Pen Srey Neat - February 21, 20260 នយោបាយក្រសួងមហាផ្ទៃ គាំទ្រពេញទំហឹងលើការតវ៉ាដាច់អហង្ការរបស់រាជរដ្ឋាភិបាលចំពោះសកម្មភាពមិនស្មោះត្រង់ជាបន្តបន្ទាប់របស់ភាគីថៃ
Pen Srey Neat - February 21, 20260 ព័ត៌មានជាតិខេត្តសៀមរាប ត្រូវបានជ្រើសរើសជាគោលដៅវប្បធម៌ដ៏ល្អបំផុតទី៥ នៅអាស៊ី សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៦
Pen Srey Neat - February 21, 20260 នយោបាយអ្នកនាំពាក្យរាជរដ្ឋាភិបាល ៖ រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ក៏មិនអាចទទួលយកបានជាដាច់ខាតចំពោះការរំលោភបំពានណាមួយមកលើដែនអធិបតេយ្យ និងបូរណភាពទឹកដីកម្ពុជា និងមិនទទួលស្គាល់ការប្រើកម្លាំងយោធាដើម្បីកែប្រែខ្សែព្រំដែនជាដាច់ខាត
Pen Srey Neat - February 21, 20260 ព័ត៌មានជាតិឯកឧត្តមជា វុទ្ធី បានគូសបញ្ជាក់ពីការប្តេជ្ញាចិត្តខ្ពស់របស់រាជរដ្ឋាភិបាលនៃប្រទេសទាំងពីរ ក្នុងការលើកកម្ពស់សកម្មភាពពាណិជ្ជកម្ម និងវិនិយោគ តាមរយៈការទាញយកប្រយោជន៍ជាអតិបរមាពីកិច្ចព្រមព្រៀងពាណិជ្ជកម្មសេរីកម្ពុជា-កូរ៉េ (CKFTA)
Pen Srey Neat - February 21, 20260 នយោបាយអនុរដ្ឋមន្ត្រីការបរទេសសហរដ្ឋអាម៉េរិក៖ អាម៉េរិកកំពុងស្វែងរកកាលានុវត្តភាពផ្នែកពាណិជ្ជកម្ម និងសេដ្ឋកិច្ច បន្ថែមទៀត ដើម្បីបន្តពង្រឹង និងពង្រីកភាពជាដៃគូសេដ្ឋកិច្ចជាមួយកម្ពុជា
Pen Srey Neat - February 20, 20260 នយោបាយអ្នកប្រកបវិជ្ជាជីវៈពេទ្យ ត្រូវផ្អែកលើភស្តុតាងវិទ្យាសាស្ត្រសុខាភិបាល ប្រកាន់ខ្ជាប់ច្បាប់ វិន័យការងារ និងក្រមសីលធម៌ ទើបជាមូលដ្ឋាននៃទំនុកចិត្តរបស់សាធារណជន !
Pen Srey Neat - February 20, 20260 នយោបាយសម្តេចបវរធិបតីនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានសម្តែងក្តីសង្ឃឹមថា ក្រុមប្រឹក្សាសន្តិភាពនេះ គឺជាយន្តការថ្មីមួយទៀតដែលបន្ថែមពីលើយន្តការអន្តរជាតិ ដែលមានស្រាប់ក្នុងការជួយបន្ធូរភាពតានតឹងនិងស្តារឡើងវិញនូវស្ថិរភាព សន្តិភាព
Pen Srey Neat - February 20, 20260 123...7,893Page 1 of 7,893EDITOR PICKS
February 21, 2026រដ្ឋាករទឹកស្វយ័តក្រុងភ្នំពេញពង្រីកបណ្តាញទឹកស្អាតបន្ថែមចំនួន ៣៩៩គីឡូម៉ែត្រ និងបង្កើនសេវាគ្របដណ្តប់ដល់ ៩២% ក្នុងឆ្នាំ២០២៥